Srpen 2012

Ach jo

20. srpna 2012 v 9:01 | Stříbrná hvězda
Tak a už jsem doma. Je to pěkně na prd, protože to tam bylo super :) Hned bych jela znova :D. Když si vezmu že budu muset čekat zas celý rok... Hmm..No nic no, jen jsem vám to chtěla říct, nevím jestli dneska něco bude, uvidíme, ale spíš ne :D
A jak jste si minulý týden užili vy?

Tábor

10. srpna 2012 v 11:59 | Stříbrná hvězda
Čaute Válečníci :). Zas tady ted týden nebudu, zítra jedu na tábor a vracím se až zua týden v sobotu :D. Možná dnes ještě něco napíšu a možná něco nastavím i at se to vydá během týdne, ale nic neslibuju :) Tak se tu mějte hezky a užívejte si zbytek prázdnin :)


Jo, pamatujte si to! :D


Příběh Ostružinového drápa- 18. část

7. srpna 2012 v 15:23 | Stříbrná hvězda |  Ostružinový dráp
Tý jo! Moje mposlední část byla napsána 11. října 2011 :D. Trošku to oživím, at se Ostružinový nenaštve :DD.
Minulá část byla o tom, jak se z Ostružiňáka a jeho sestry Hnědé tlapky stali válečníci- Ostružinový dráp a Hnědozlatka. Společně bděli celou noc, část končila jak si šli po vigilii lehnout.

Ostružinový dráp se probudil. Rozhlédl se kolem sebe. Ted už jsem vlastně válečník- uvědomil si. Hnědozlatka už vedle něj neležela, vzbudila se dřív než Ostružinový. Ostružinový dráp vstal a protáhl se. S úsměvem na rtech vyšel z váečnického doupěte. Jen se rozhlédl, už k němu mířil Bílý vichr. "Jak ses vyspal Ostružinový drápe?" i když byl Bílý vichr zástupce velitele, vždy se všemi válečníky mluvil jako se sobě rovnými. "Skvěle, díky za optaní," mňoukl Ostružinový a uctivě sklonil hlavu."
"Myslím, že by ses měl stavit za Ohnivým měsícem," mrkl Vichr na Ostružinového. (Btw, jestli si to už nepamatujete, tak Ohnivý byl učitel Ostružiňáka)
"Jasně," mňoukl Dráp a už běžel k doupěti velitele.
Ohnivý měsíc seděl před vchodem do doupěte a olizoval si tlapku. "Čekal jsem kdy se ukážeš," mňoukl a přerušil svou očistu, "OStružinový drápe, pamatuj si, že i když si ted válečník, v lese můžeš mít pořád mnoho nepřátel."
(Opět poznámka: Nepřátele kvůli tomu, že jeho otec je Dráp (Tygří měsíc). Ostružiňák s tím míval problémy už jako učedník.)

Tak co? Mám ještě občas psát o Ostružinovém nebo radši ne? :D

Diplomek pro Veverku :D

6. srpna 2012 v 11:26 | Stříbrná hvězda |  Soutěže+diplomy
Tu ho máš:

O.o

2. srpna 2012 v 15:51 | Stříbrná hvězda |  Ostatní
Ted jsem tu zas nějakou dobu nebyla, ale bylo to proto, že jsem byla na chatě :D. V nejbližší době by se tu zas měla něco objevi, nejdříve asi diplom pro Veverku, později i možná nějaká kapitola :). Asi to nikoho nezajmá, ale tak co.. :D