Květen 2012

Diplomky

19. května 2012 v 14:07 | Stříbrná hvězda |  Soutěže+diplomy
Mám tady diplom pro mé 3 nejlepší čtenářky :) Všechny ho máte za to, že tu chodíte ;) Snad se vám bude líbit :D. Nevěděla jsem, koho mám komu dát, tak snad budete spokojené :)


Líbí? :)

Nebezpečí lesa- Kapitola VI.

19. května 2012 v 11:24 | Stříbrná hvězda |  Příběhy
Po dlouhé době další kapitolka :) Doufám, že si to alespon někdo přečte :(... :)

Minulá kapitola byla o začátku shromáždění- především z pohledu učednice Dešťovky, zatím se nestalo nic zajímavého...

Leopardí měsíc (vůdce Měsíčních), Skalní měsíc (Ohnivých), Mračný měsíc (Vodních) i Diamantová hvězda (Kamenných) vyskočili na Vysokou skálu, aby mohli promluvit ke shromážděným kočkám. Toto bylo první shromáždnění, kde byl Leopardí už jako velitel. Když to kočky z ostatních klanů zjistily, hodně se divily, jelikož Stříbrná hvězda byla mladá a životů měla podle cizích koček určitě ještě více než pět.
"Co se stalo Stříbrné hvězdě?" ozvalo se z davu. Leopardí vzhlédl a podíval se na tazatele. Nevěděl, kdo to přesně je, ale podle skupinky kde stál, usoudil, že patří k Ohnivým.
"Pravděpodobně to byla nehoda. Spadl na ni balvan. Stříbná byla skvělá velitelka," mňoukl vážným hlasem. Kočky z Měsíčního klanu přikývli. Zdálo se, že to ostatní kočky vzaly, ale najednou nějaký, nejspíše Vodní válečník vykřikl: "Vážně nehoda?!"
"Nebo té náhodě někdo (provokativně pohlédl na Leopardího měsíce) pomohl?!" zasyčel zlomyslně další Vodní válečník.
"Tak dost!" zavelel rázně Skalní měsíc, někdejší partner Stříbrné. "Leopardí měsíc by nikdy nic takového neudělal!!"
"Jak to můžeš vědět?" zasyčel znovu válečník, jež začal s tou nehodou. Teď vstala pro změnu Diamantová hvězda: "A kdo jsi vůbec ty, že se opovažuješ nařknout Leopardího z vraždy Stříbrné hvězdy!" Leopardí měsíc pohlédl na Skalního a Diamantovou a kývnutím hlavy jim poděkoval. Jen Mračný měsíc pořád jen seděl. Ledový dráp už ho delší dobu pozoroval. Najednou...Zdálo se mu to, nebo se Mračný měsíc vážně ušklíbl když jejich válečník promluvil o té "nehodě"? ...