Únor 2012

Nebezpečí lesa- Kapitola V.

27. února 2012 v 6:00 | Stříbrná hvězda |  Příběhy
Leopardí měsíc svolal všechny kočky, co měly jít na shromáždění. Nemusel dlouho čekat, kočky byly připravené. V čele stál Leopardí měsíc, těsně za ním Leopardí dráp, potom válečníci a matky a nakonec učedníci. Skupina koček vyběhla. Běželi svižně a neúnavně. Těsně před údolím s Velkým kamenem zastavili. Leopardí měsíc se rozhlédl, Ohnivý a Kamenný klan už tu byl. Vodní ještě nepřišli. Leopardí měsíc dal pokyn a všechny kočky běželi dolů do údolí.
Dešt'ovka se cítila v davu koče úplně zmatená a dezorientovaná. Bylo to její první shromáždění a vůbec nevěděla kam má jít. Rozhodla se, že se pokusí najít Trnku s Jezerkou. Nadechla se a ucítila mnoho pachů koček, které neznala. Na Dešt'ovku tu bylo až příliš mnoho koček. Najednou uviděla Hlíněného spára, jejího učitele. Hlíněný si jí taky všiml a vydal se k ní. "Dešt'ovko! Proč tu tak bloumáš a tváříš se tak neštastně?"
"Já nevím co mám dělat..."
"Pojd se mnou. Ukážu ti nějaké učedníky z jiných klanů, můžeš si s nimi povídat. Ale nesmíš vyzradit žádné věci týkající se klanu! Rozumíš?"
Dešt'ovka přikývla. Hliněný taký kývl a naznačil Dešt'ovce, aby jej následovala. Dovedl ji ke skupince učedníků. Byli tam dva učedníci z Ohnivého a jeden z Kamenného klanu. Přátelsky Dešt'voku pozdravili a tak si k nim sedla a začala se s nimi bavit. "Nakonec je to i docela sranda," pomyslel si Dešt'ovka.

Bubla

26. února 2012 v 11:40 | Stříbrná hvězda |  Ostatní
Moje kočika Bublinka, podle které vznikla moje 2. přezdívka Bubble, podstoupila v úterý operaci! Nelekejte se ale, byla to běžná kastrace :D. Už je v pořádku, ale jak jsem ji donesla domů po té operaci tak byla strašeně srandovní. Vím, že to ode mě asi není hezké se jí tu takhle smát, ale ona třeba když vstala a udělala pár kroků tak se najednou vybulila a spadla na bok :DD.
Né, chudáček, už je v pořádku, má 3 stehy :)
Možná vás to nezajmá, ale to mi nevadí :DD

Nebezpečí lesa- Kapitola IV.

25. února 2012 v 19:07 | Stříbrná hvězda |  Příběhy
Zlatá tůň se mlčky procházela po mýtině. Pořádně ji naštvalo rozhodnutí Leopardího měsíce. Vadilo jí, že zvlolil zástupcem Ledového drápa a ne jí! Vždy si přála být zástupkyní...Přála si, nějak ublížit Ledovému drápovi. Ne fyzicky, spíše psichycky... Nebo ho alespoň nějak shodit před klanem. První ji napadlo, že by něco udělala s něco jeho kotaty, tento návrh však hned zavrhla, to by bylo už moc. Nebyla až taková... Nejspíš.

---V učednickém doupěti---
"Dnes večer je shromáždění, zajímalo by mě, koho z nás Leopardí měsíc vezme sebou...Já bych tam moc chtěla, ještě jsem tam nikdy nebyla." mnoukla Jiskra. "Já taky," přisvědčil Bobřík. "Hele, dívejte! Támhle je Leopardí měsíc. Mluví s Bílou roklí a...divá se směrem k nám!" vykřikla Děšt'ovka.
A opravdu. Když Leopardí měsíc domluvil, Bílá rokle vyběhla směrerm k učedníkům. "Dobré ráno," mnoukla Rokle na uvítanou. "Asi víte proč jsem tady," zasmála se.
"Oznamit nám kdo půjde na shromáždění?" nevydržela to Jezerka a zeptala se.
"Ano," odvětila Bílá rokle.
"A kdo teda půjde?" zeptal se Měsíček.
"Hm...Leopardí měsíc říkal, že Trnka, Jezerka a Dešt'ovka....Já už musím, hezký den," s těmito sovy odběhla. Nechtěla se dívat na zklamané výrazy učedníků, kteří měli zůstat v táboře...