Říjen 2011

Déšť

28. října 2011 v 14:10 | Stříbrná hvězda |  Témata týdne, příběhy...
Déšť....Miluju déšť. Miluju vodu celkově. Avšak vše má dvě stránky. Tu dobrou, ale i tu špatnou...Například déšť z té dobré stránky mám ráda protože...Nenapaá mě žádný důvod. Přesto ho však mám ráda. Asi proto (jak už jsem psala na začátku) že mám ráda vodu celkově. Ta špatná stránka deště je hrozivá, temná... Povodně, záplavy... I tyto hrozné věci může způsobit "obyčejný" déšť...
Déšť je nebezpečný, ale i užitečný. Co bychom dělali kdyby nepršelo? Asi bychom ani nebyli. Jelikož by nám nikdy nic nevyrostlo na poli, neměli bychom co jíst. Umřeli bychom....Déšť je jednou z nejdůležitějších podmínek pro život. Deště si važte...Protože kdyby nebyl, nebyli byste ani VY!Nejdelší příběh!

11. října 2011 v 14:00 | Stříbrná hvězda |  Ostatní
Pomůžete mi vytvořit přáběh o co nejvíce komentářích? :D Je to něco jako rekord, akorát se píše příběh :D. Díky :P


Moje kočka č. 2

5. října 2011 v 14:39 | Stříbrná hvězda |  O autorce
Jméno: Bublina
Věk: Dnes (5. 10.) slaví 5 měsíců
Zbarvení: Bílo-zrzavo-hnědo-černě mourovatá
Barva očí: Zeleno-hnědá
Povaha: Praštěná, ale přáleská- prostě je to kotěPříběh Ostružinového drápa- 17. část

2. října 2011 v 19:30 | Stříbrná hvězda |  Ostružinový dráp
Ohnivý měsíc utišil klan. "Dnes v noci, budete hlídat klan, ale nemsíe promluvit! Budete vigilii držet dokud nevysvitnou první sluneční paprsky, ano? Od této chvíle již nesmíte mluvit." Ostružinový s Hnědozlatkou přikývli. Šli se usadit do středu tábora. Většina koček se na Ostružinového nepřátelsky podívala. Někteří mu však popřáli hodně štěstí. Bylo však jasné, že v klanu pořád není niajk oblíbený.
V noci byla zima. Na to, že bylo období padajícího listí až nevídaná. Ráno, když začalo vycházet Slunce, dloubl Ostružinový dráp do své sestry a iývl směrem k vycházejícímu Slunci. "Ano, Ostružinový drápe, už můžete mluvit," ozvalo se za nimi. Ostružinový s Hnědozlatkou sebou trhli. Ostružinový dráp se otočil a zpatřil usmívajícího se Bílého vichra. "Díky," vydechl Ostružinový dráp. "Není za co," usmál se ještě jednou Vichr, "Tak co, jak jste si užili dnešní noc?" "Docela to ušlo, ale byla celkem zima," mnoukla Hnědozlatka. "To ti věřím...Tak já jdu na hlídku. Jděte se pořádně prospat," pobídl je Bílý vichr. Ostružinový dráp s Hnědozlatkou radí uposlechli jeho rozkazu a šli si lehnout. Ačkoliv si Ostružinový dráp myslel, že ze všech těch zážitků neusne, jen co si našel místo a pohodlně si lehl, už spal. Hnědozlatka totéž....V doupěti už byla jen Myška, která se na ně podívala první nepřátelsky, ale nakonec se usmála.

Pro Rakeťáka

1. října 2011 v 21:32 | Stříbrná hvězda |  Soutěže+diplomy
Omlouvám se, že je na tom diplomu napsané Pro VEVERKU-DK, chtěla jsem tam napsat Pro Rakeťáka, ale vypadalo by ot takhle: Pro Raketaka. To už mi přišlo lepší pro Veverku-DK...

Jako další bude článek Ostružinového pro Raketu a diplom pro Trolejáka.