Klany Divokých koček

24. července 2011 v 22:05 | Stříbrná hvězda |  Klany

Hromový klan

Divoký a odvážný

Povaha koček- Klidné a respektují ostatní klany. V bitvě jsou divocí, odvážní a loajální. Kočky Hromového klanu mluví otevřeně, nebojí se říct pravdu a protestovat proti válečickému zákoníku.

Kořist- Myši, hraboši, veverky, občas králíci, z ptáků špačci, straky, lesní holubi a drozdi.

Lovecké dovednosti- Výborná lovecká technika. Udržují se na návětrné straně, takže je kořist nemůže ucítit. Když se plíží tak je nejde vidět ani slyšet.

Významní velitelé- Hromový měsíc, Soví hvězda, Modrá hvězda, Ohnivý měsíc

Stínový klan

Lstivý a hrdý

Povaha koček- Agresivní, ambiciozní a chamtiví po teritoriu. Říká se, že ledový vichr, co vane přes jejich teritorium zmrazil jejich srdce a udělal je podezřelými a nedůvěřivými.

Kořist- Žáby, ještěrky a hadi, kteří žijí v bažinatém a rašelinovém teritoriu Stínového klanu. Tajným zdrojem potravy jsou odpadky od dvounožců z daleké hranice jejich teritoria. Musí však dávat pozor, aby nesnědli infikované krysi nebo vraní potravu.

Lovecké dovednosti- Kočky Stínového klanu v noci loví lépe, než kočky z ostatních klanů a zkušeně a neviditelně se plíží podrostem.

Významní velitelé- Stínová hvězda, Zubatý, Zlomený měsíc, Noční (Černý) měsíc, Tygří měsíc, Černý měsíc

trný klan

Rychlý a čestný

Povaha koček- Divoce oddané, houževnaté, rychlé a snadno uražené. Jsou nervozní a rychle utečou, protože žijí na otevřeném prostrantství s nedostatkem krytí. Jsou hrdí na to,k že mají Měsíční kameny nejblíže. Ze všech klanů nejlépe znají dvounožce, protože je sledují na nedaleké farmě.

Kořist- Hlavně králíci.

Lovecké dovednosti- Jsou rychlí, štíhlí hbití. Jejich krátká, hladká srst hnědé nebo šedé barvy snadno splyne s okolními kameny a trávou.

Významní velitelé- Větrný měsíc, Corsestar (?), Vysoký měsíc, Vouskatý měsíc


Říční klan

Chytrý a silný

Povaha koček- Spokojené, elegantní a dobře živené kočky. DLouhá a lesklá srst. Milují krásné věci a často shromaždují kamínky, pírka a mušle ve svých doupětech. Nebojí se vody.

Potrava- Převážně ryby, ale někdy také vodní hraboši, rejsci a myši.

Lovecké dovednosti- Skvělí plavci, umí se bezslyšně pohybovat ve vodě. Umí také lovit ryby ze břehy, tuto dovednost kočky z jiných klanů moc neovládají.

Významní velitelé- Říční hvězda, Křivý měsíc, Levhartí hvězda

Hvězdný klan

Moudří předkové

Hvězdný klan je domovem všech duší mrtvých válečníků. Když kočka zemře, dostane se do Hvězdného klanu. Hvězdný klan jde vidět každou noc na obloze jako Stříbrná kožešina. Je to pruh hvězd, který se táhne napříč oblohou. Do Hvězdného klanu se dostanou kočky ze všech klanů, nicméně, některé z nich si stále zachovávají věrnost klanu, ke kterému dříve patřily. Kočky Hvězdného klanu komunikují s pozemskými kočkami v jejich snech, nebo když navšíví Měsíční kameny. Klanové kočky žádájí Hvězdný klan o pomoc nebo o radu. Hvězdný klan však nakonec neovládá, co se mezi klany stane.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Moss Moss | Web | 10. ledna 2013 v 12:19 | Reagovat

Nezlob se, ale kopírovat moje články je trestné. Smaž vše, co není tvá práce! Nečekala bych, že zrovna ty budeš něco kopírovat. Tohle se nedělá! Okamžitě to smaž, prosím. Ty překlady mi zabraly spoustu času a nechci, aby se bez dovolení nacházely na jiném blogu :( Příště by bylo slušné se mě aspoň zeptat.

2 Bubble Bubble | 11. ledna 2013 v 21:30 | Reagovat

[1]: Omlouvám se :( Ano, opravdu něco je zkopírované, ale přísahám že většinu jsem přeložila sama :/ Promin, bylo to už kdysi, nevím proč jsem to udělala :( Nedivím se, že se zlobíš, taky by mi to vadilo :(

3 Bubble Bubble | 11. ledna 2013 v 21:32 | Reagovat

článek tu nechám jen ještě nějakou dobu, aby sis mohla přečíst komentář. Poté jej radši smažu celý. Jo, smažu tím sice i dost své práce, ale bude to tak lepší. :-x  :-(

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama