Červen 2011

Koho máš nejraději?

30. června 2011 v 12:33 | Stříbrná hvězda |  Ankety
Hlasujte v anketě.
PROSÍM NEHLASUJTE PRO SEBE!

Diplom pro Wormsíka

30. června 2011 v 8:07 | Stříbrná hvězda |  Soutěže+diplomy


Kapitola 7.

29. června 2011 v 20:50 | Stříbrná hvězda |  Příběhy
"Hej, Ledový drápe!" zavolala na něj Ohnivá cesta, "Stříbrná hvězda ti vzkazuj, že máš jít dnes na celý den lovit, společně se Zlatou tůní." "Ano, děkuju," odpověděl jí a už chtěl najít Zlatou a vyrazit, když v tom Stříbrná hvězda začala svolávat klan. To asi bude Šavlokotě jmenováno učedníkem. Blesklo mu hlavou. A měl pravdu. "Dnes ráno jsem vás svolala proto, abychom jmenovali Šavlokotě učedníkem. Od ted budeš zván Šavlíkem a tvým učitelem bude Ledový dráp!" Ledový zalapal po dechu. Tohle opravdu nečekal. Aby zakryl své rozpaky, šel se přivítat se svým novým a prvním učedníkem. "Doufám, Ledový drápe, že Šavlíka naučíš vše co jsem tě naučila. Je to tvůj první učedník, proto se neboj požádat starší a zkušenější válečníky o radu." Ledový dráp přikývl. "Dobrá, Zlatá tůně můžete s Ledovým vyrazit," propustila je Stříbrná.
V poledne Zlatá tůn přerušila lov a šla za Ledovým drápem. "No...ehm...Ledový drápe, já...chtěla jsem ti něco říct," vykoktala Zlatá tůn. "Povídej," pobídl ji mile Ledový dráp. "Chtěla jsem ti říct, že...že tě miluju!" Vyrazila to ze sebe. "Cože?!" podivil se Ledový. "Ano je to pravda, mám tě ráda." potvrdila mu to. "Ale, no víš..Je mi to líto, ale já tě nemiluju...Miluju Žlutou tlapu. Zlatá zklamaně sklopila hlavu. "Je mi to vážně líto..." zopakoval to ještě jednou Ledový. "Hmm...To je dobrý. Pojdme radši zase lovit," snažila se o lhostejný ton Tůn. V duchu však proklínala Žlutou tlapu. I když to jsou docela kamarádky, v tuhle chvíli ji nenáviděla. Nechápala co na ní Ledový vidí.
Při soumraku se vrátili do tábora. Kořisti ulovili opravdu hodně. Když vešli do tábora, podivili se. Ta atmosféra...Bylo hrobové ticho. Na mýtince sedělo jen pár koček. "Co se děje?" zeptal se Ledový. "Stříbrná hvězda je u Lesní růže..." oznámila mu Zebřička. "Co se jí stalo?" zeptal se Ledový. "My..Šli jsme na hlídku...Jenže byl tam vlk.Vrhl se na Stříbrnou a pokousal jí." vzykala Zebřička. Ledový ji už dál neposlouchal a několika plavnými skoky se dostal k léčitelskému doupěti. Lesní růže nikoho dovnitř nepouštěla. Avšak, ona věděla, že Ledový dráp je syn Stříbrné a tak ho dovnitř pustila. STříbrná hvězda tam ležela stočená do klubíčka. "Přežije to?"zeptal se zdrceně Ledový. "No..upřímě si myslím, že jeden její život si to vyžádá určitě...možná i dva...Ale odejít na dobro k Hvězdému klanu by neměla," mnoukla Lesní růže. "Aspon..Aspon, že zůstane mezi námi...Mohl bych nějak pomoci?" "No víš...Ledový drápe...Myslím, že jsi připravený dozvědět se pravdu...První ovšem zajdi pro Říční bouři a Ohnivou cestu. Potom přijdte všichni za mnou." Ledový nechápal, ale už se dál nevyptával. Říční bouři našel ve školce ihned, ale najít Ohnivou mu trvalo trochu déle. Na konec ji ale našel jak seděla v učednickém doupěti. "Ohnivá, pojd za mnou," vyzval ji a znovu se rozběhl k doupěti Lesní růže. O chvíli později už všichni tři seděli před Lesní růží. "Myslím, že Stříbrné pomůže, že to budete vědět...Mimochodem...Víte kdo je vaše matka?" "Moje přece Zelenka, Ledového Mrazivá kožešina a Říční myslím Prouka ne?" odpověděla jí Ohnivá cesta. Lesní růže zakývala hlavou. "Všechno co jsi řekla je špatně," mnoukla Lesní růže, "vaše matka je Stříbrná hvězda. A otec Skalní měsíc." "Cože?!" mnoukli všichni tři naráz. "Ano, je to pravda. Když byla Stříbrná hvězda ještě válečnice, zamilovala se do Skalního měsíce. On se do ní také zamiloval. V té době už byl velitel. Oba dva věděli že porušují zákoník, ale nemohli si pomoci. Já, Stříbrná, Skalní a vy jsme jediní kdo tohle ví." vysvětlila jim to Růže. "Takže Stříbrná hvězda je moje matka," konstatoval Ledový dráp. "Aji učitelka," dodala Lesní růže. " A skalní měsíc je můj otec.." konstatovala také Ohnivá cesta.
Tyto tři kočky se ihned rozběhli k Stříbrné hvězdě. "Mami..." mnoukla Ohnivá cesta. "My už to víme...." oznámila ji Říční bouře. "A...máme tě rádi ještě více než před tím!" mnoukl Ledový dráp. Stříbrná hvězda se malilinko usmála.

Člen- Temná řeka

29. června 2011 v 20:01 | Stříbrná hvězda |  Členové klanu a přihláška
Sorry, je trošku rozmazaná.


Člen-Zlatá tůn

29. června 2011 v 19:48 | Stříbrná hvězda |  Členové klanu a přihláška


Člen- Šavlík

29. června 2011 v 19:26 | Stříbrná hvězda |  Členové klanu a přihláška


Kapitola 6.

29. června 2011 v 17:47 | Stříbrná hvězda |  Příběhy
Ráno se měla Stříbrná hvězda společne s Ledovým drápem a Leopardím stínem sejít s hlídkou Ohnivého klanu. Měli se sejít Vysokého javoru. Ten totiž tvořil hranici Měsíčního a Ohnivého klanu. Když tam skupinka válečníků Měsíčního klanu dorazila, válečníci Ohnivého klanu už na ně čekali. Byli také tři. Velitel klanu Skalní měsíc, jeho zástupce Šedohřbet a válečnice jménem Zlatovouska. Skalní měsíc je pozdravil:"Dobré ráno." Stříbrná ho taky pozdravila. "Dlouho jsme se neviděli, že?"mnoukl nějak moc mile Skalní měsíc. "Máš pravdu. Od té doby co jsem se stala velitelkou Měsíčního klanu, tak..." nedořekla Stříbrná hvězda větu. Nikdo z válečníků, at už z Měsíčního nebo Ohnivého klanu netušil, co to má znamenat. Jaktože se jejich velitelé k sobě tak "mají"? Jakoby velitelům došlo, že tady jsou i jiné kočky, než jen oni dva, začali řešit to, kvůli čemu se sešli. "Lví skály patří Měsíčnímu klanu," přešel rovnou na věc Leopardí stín. "Dobře," vzal to na vědomí Skalní měsíc, "ví to Kamenný klan?" "Ještě ne, ale brzy se to taky dozví," mnoukl Ledový dráp. "V pořádku, je to všechno, co jste nám chtěli zdělit?" zeptala se Zlatovouska. "Ano, nashle," rozloučila se Stříbrná hvězda a při pohledu na Skalního měsíce jí zazářily oči. To ovšem neušlo Leopardímu stínu ani Ledovému drápovi. Oba dva začínali něco tušit...Zašli to říct ještě říct velitelce Kamenného klanu Vlčí hvězdě, že Lví skály ted patří Měsíčnímu klanu a ne Vodnímu444.
Když přišli do tábora spatřili Trnku s Jezerkou jak nesou mnoho kořisti na hromadu. "To jste ulovily sami?" zeptala se jich Stříbrná hvězda. "Ano, Stříbrná hvězdo. A ještě máme nějakou kořist schovanou v lese," odpověděla jí Trnka. "Tak to jste šikovné. Jsem na tebe pyšná Trnko a na tebe, Jezerko je Ohnivá cesta také jistě pyšná," pochválila je.
Stříbrná hvězda byla ve svém doupěti když tu k ní přišla Lesní růže. "Stříbrná hvězdo, tvé tajemství zná ještě někdo jiný!" vyhrkla. "Vážně? Jak to víš? Kdo to je?" "To nevím, ale zdál se mi sen, v tom snu za mnou přišlo jedno tvé kotě. Mrtvé Hnědokotě. Prý to tajemství zná ještě jedna kočka, ta ho však může ošklivě zneužít proti celému tvému klanu! A však nevím kdo to je..." vysvětlila jí to Lesní růže. "Děkuju ti, Lesní růže. A nevíš aspon z jakého klanu je?" "To vážně nevím. Řekla jsem ti vše co jsem věděla" "I tak děkuju," poděkovala jí Stříbrná. Když Lesní růže odešla, pomyslela si Stříbrná: Někdo ví o mém vztahu se Skalním měsícem! Někdo ví, že jsme spolu měli kotata. Doufám, že aspon neví, že těmi kotaty jsou Ledový dráp, Ohnivá cesta a Říční bouře...

Vztahy koček

29. června 2011 v 16:25 | Stříbrná hvězda |  Ostatní
Vztahy koček! Důležité pro další příběh! Takže to všichni prosím povinně vypište na všechny své kočky! Příběh bude až tu bou min imálně 3 napsaní!
Takže tohle vyplnte:
1.Jméno kočky
2.S kým se přátelí
3. Koho miluje (nemusí!)
P.S.: Nevadí ti , Černá hvězdo že jsem si to taky udělala? Vymyslela jsi to totiž ty.

Člen-Hlínový spár

29. června 2011 v 15:25 | Stříbrná hvězda |  Členové klanu a přihláška


Ze srandy

29. června 2011 v 7:26 | Stříbrná hvězda |  Ankety
<> Nikdo si to neberte osobně.Je to jen ze srandy :D. Kdo nechce hlasovat nemusí! :D :D

Diplom pro Ledovou hvězdu

28. června 2011 v 20:36 | Stříbrná hvězda |  Soutěže+diplomy


Diplom pro Rainpaw

28. června 2011 v 20:26 | Stříbrná hvězda |  Soutěže+diplomy


Diplom pro Černou hvězdu

28. června 2011 v 13:43 | Stříbrná hvězda |  Soutěže+diplomy


Bleskovka

27. června 2011 v 17:00 | Stříbrná hvězda |  Soutěže+diplomy
1.Jak zemřel Pruhovaný měsíc?
2.Kdo je matkou Jezerky?
3.Kdo je matkou Měsíčka?
4.Napiš sestry a bratry Bobrokotěte.
5. Jak se bude Dešt´okotě jmenovat dál? (učednice+válečnice)
6.Kdo bude velitelem po Stříbrné hvězdě? +jak se bude jmenovat?
7.Jak se jmenovala Stříbrná hvězda dříve? (jako učednice a válečnice)
8. Zabije/Zabila někdy někoho Lesní růže?
9. Kdo je léčitelka?
10.Zvláštní znamení u Senné louky.
11.Kdo je učitelem Měsíčka?
12.Koho máš nejraději? (nepočítá se)
13. Koho chceš jako velitele po Leopardím stínovi? (nepočítá se)
PROSÍM VÁS, U POSLEDNÍCH DVOU OTÁZEK NEPIŠTE SEBE!

Kapitola 5.

27. června 2011 v 15:44 | Stříbrná hvězda |  Příběhy
No...trochu jsem se rozepsala :D.
O úplněk později....Učedníci Měsíčního klanu byli vážně velice šikovní. Obzvlášt´ Jezerka s Trnkou a Polničkou. Svými schopnostmi nad všechny vyplývala Trnka. Byla vážně nadaná. Ráno svolala Stříbrná hvězda klan. " Myslím, že je čas zaútočit na tábor Vodního klanu, jako pomstu za smrt Pruhovaného měsíce." Klan souhlasně zamručel. "Jsem rádá, že souhlasíte. Útok povedu já. Společně se mnou půjdou: Ohnivá cesta, Žlutá tlapa, Ledový dráp, Senná louka, Trnka, Jezerka a Polnička. Leopardí stíne, ty zůstaneš v táboře a budeš hlídat zbytek klanu." rozhodla Stříbrná hvězda. Tři jmenovaní učedníci se po sobě podívali. Půjdou bojovat! Jaká pocta! Stříbrná pokračovala: "Vyrazíme, jakmile bue slunce nejvýše."
Skupina koček vyrazila. Tábor Vodního klanu našli snadno. Vtrhli dovnitř a zaútočili. Vodní byli překvapení. Útok nečekali. Trnka chytla nejbližšího učedníka. Kousla ho do zadní nohy a ještě ho k tomu pořádně podrápala. Jezerka s Polničkou dorážely na matku, která už porodila kotata. Společnými silami to zvládly. Obě se rozběhly bojovat dál. Polnička uviděla jak se Senná louka baví s kočkami Vodního klanu. Nechovala se vůbec útočně. Právě naopak. Na něčem se spolu donlouvali. Zachytila jen pár slov. Něco jako: Stříbrná hvězda, smrt, pomsta. Znamenalo to že Senná louka chce za pomocí koček z Vodního klanu zabít Stříbrnou hvězdu? V tom si ji všimla Senná louka. Tohle ta blbá Polnice rozhodně slyšet neměla! Bude muset zemřít!-pomyslela si Senná louka. Vrhla se na Polničku. Když si Polnička uvědomila co se děje, už bylo pozdě. Senná louka ji jedním, přesně mířeným kousnutím usmrtila.
Měsíční klan očividně vyhrával. Kdyby Vodní klan pokračoval v boji, určitě by ho Měsíční klan vyhnal. Proto Sokolí měsíc zavrčel: "Vodní klane, přestantě bojovat! Vzdáváme se! Stříbrná hvězdo, vemte si třeba území Lví skály, jenom nás prosím tě, nevyhánějte z tohohle území. Vodní klan tady žije už po generace! Prosím tě, měj srdce, pžece neuděláš z desítek koček tuláky." Jelikož byla Stříbrná hvězda opravdu dobrá kočka, souhlasila se Sokolím měsícem: "Dobrá Sokolí měsíci, beru tě za slovo. Lví skály od ted patří Měsíčnímu klanu! Měsíční klane, jdeme domů."
Když přišly kočky domů vyskočila Stříbrná hvězda na Kamennou skálu a zvolala: "Vyhráli jsme! Lví skály patří Měsíčnímu klanu!" Klan štastně zamnoukal. Stříbrná pokračovala: "Byl někdo vážně zraněn?" Všichni mnoukali že ne, jen že Ledový jestřáb má na rameni ošklivý kousanec, ale dostane se z toho. V tom Trnka vystoupila z davu. "Polnička se nevrátila!" zamnoukla. S Jezerkou si toho všimli až ted. Myslely si že jde někde v zadu. Ale nešla... "Kde je Polnička?"zeptala se Stříbrná hvězda. Klan zmlk. Nikdo nevěděl. Teda až na Sennou louku, ale ta by samozřejmě nikdy nepřiznala co se stalo. "Asi, jí někdo zabil, Ledový jestřábe, zajdi prosím tě, společne se Žlutou tlapou, do tábora Vodního klanu pro její tělo."
Stříbrná hvězda domluvila. Bylo ticho. Všichni truchlili nad Polničkou. Byla to mladá a nadějná kočka. Ale ted je konec. Ledový se Žlutou byli za chvíli s tělěm Polničky zpátky. "Nééé" zakřičela Trnka společně s Jezerkou a vrhli se za svou mrtvou sestrou. "Je mi to líto" řekla jim Ohnivá cesta. Když k ní chtěla Ohnivá cesta přistoupit zasekl se jí dráp o dráp od Polničky. Letmo se na něj podívala. Uviděla na něm žluté chlupy. Počkat! Takovouhle barvu chlupů má jen jedna kočka v lese! To nemůže být pravda! blesklo ji hlavou. Ohnivá cesta hlasitě zavyla, ne bolestně ale naštvaně. "Co se děje Ohnivá cesto?" zeptal se jí Leopardí stín. "Vím, vím kdo zabil Polničku!" zlistně se podívala na Sennnou louku. Měla tuhle učednici ráda. Chudák Žlutá tlapa. Byla to její učitelka. "Kdo?" domáhal se vysvětlení Leopardí. "Tahle zrůda!" vykřikla a vrhla se na Sennou louku. "Stop! Neperte se!" zamnoukala Stříbrná hvězda a odtrhla je od sebe. "Ohnivá cesto, proč si myslíš že ji zabila Senná louka?" zeptala se jí Stříbrná. "Však se podívejte na Polniččiny drápy. Říční bouře odběhla aby se na to podívala. Klan čekal, jakou zprávu jim donese. " Ohnivá cesta má pravdu! Polnička má mezi drápy žluté chlupy. Takovouhle barvu chlupů nemá v lese nikdo jiný!" zavrčela Říční bouře. "Senná louko, jak si mohla?!" osočila se na ni Žlutá tlapa, učitelka Polničky. "Stejně byla slabá..." pronesla ledabyle Senná louka. "Senná louko, tímhle jsi vyhnána z území Měsíčního klanu! Tohle jsem si o tobě vážně nemyslela. A bud ráda, že jsi jenom vyhnána. Klidně jsme tě mohli na místě zabít, tak, jako jsi ty zabila Polničku!" vyhnala ji Stříbrná. Senné louce se do lesa očividně moc nechtěla. Vypadala jakoby na místě nejraději všechny zabila. "Však já se ještě vrátím! A všechny vás zabiju!!" zavrčela.
"Konečně je od ní klid," zamručel kdosi. "Dnes v noci se rozloučíme s Polničkou. Skvělou a milou učednící. Je nefér, že zemřela tak mladá." pronesla Stříbrná hvězda. Celý klan se seskupil kolem mrtvého těla. Po nějaké době většina koček odešla. Zůstaly tam jen její sestry a učitelka. I ta po chvíli odešla a už tam byla jen Trnka s Jezerkou, aby se s ní naposledy rozloučily.

Co mám udělat?

26. června 2011 v 19:48 | Stříbrná hvězda |  Ankety
Hlasujte v anketě!

Kapitola 4.

26. června 2011 v 15:03 | Stříbrná hvězda |  Příběhy
Doufám, že se bude líbit :) . Dneska je trošku delší, jako omluva za to že jsem tu předtím nebyla. ;)


Vlastně,ještě Ledový dráp...Ten taky nemá učedníka...Ale tomu se vlastně ani nedivím, vždyt to nebudou ani dva úplnky, co se stal válečníkem. Myslela si dál Senná.
Stříbrná hvězda se blížila k učednickému doupěti."Poslouchejte mě," přerušila je, "ráno si všichni projdeme hranice. Měsíček s Zebřičkou a Karamelkou to dneska nestihli, takže půjdou s námi. Ráno budte nachystaní." s těmito slovy Stříbrná odešla. Všichni se opět začali bavit. Většina učedníků záviděla Trnce, že má za učitelku velitelku klanu. Karamelka už nezáviděla Měsíčkovi, tedkom záviděla Trnce.
Ráno všichni učedníci čekali na své učitele před vchodem do tábora. Nečekali dlouho.Učitelé přišli a hned vyrazili. Vrátili se až když bylo slunce nejvýše. "Jste unavení?" zeptala se učedníků Stříbrná hvězda. "Ne," zavrtěli všichni hlavou. "Dobrá, tak mě napadlo, když jste včera přišli o svou hodinu, co kdybychom si dneska udělali hodiny dvě? Má někdo něco proti?" Nikdo nic proti neměl, a učedníci byli velmi štastní. Budou se přece učit lovit. " Dobře, takže půjdeme všichni do Třpytivého údolí, naučíme učedníky jak se učí myš, jak králík, jak hraboš a podobně," přisvědčila Ohnivá cesta. "Ted´ vám ukážu nějaké plížení a vy zkuste uhodnout koho byste takto ulovili," mnoukla Dešt´ová a ukázala jak se plížit když lovíme myš,"takže kdo ví?" "Hmm...na hraboše?" tipnula si Polnička. "Ne...mnoukla bych, že takhle se plížíme k myši, ne?" opravila ji Trnka. " Správně Trnko! Kdo uhodne proč?" "Protože myš tě dřív ucítí otřesy půdy," odpověděla Jezerka. "Taky správně! Mám z vás radost!" mnoukla Stříbrná hvězda. Trénovali pak ještě dlouhou dobu, nakonec se Leopardí stín rozhodl trénink ukončit. "Jste všichni velmi šikovní." mnoukla na rozloučenou Žlutá tlapa.
Večer si k sobě do doupěte zavolala Stříbrná hvězda Leopardího stína. "Ahoj, Leopardí stíne," pozdravila ho Stříbrná," naši učedníci jsou vážně šikovní že? Jenom Polnička je taková stydlivá a hodně se bojí. Zajmalo by mě co si tyhle sestry předtím prožili. A také by mě zajímalo kdo byla jejich matka. Napadlo mě, pokud byla vážně vyhnána a byla z Ohnivého klanu, jestli to nebyla Lví kožešina. To by tak aji možná odpovídalo. Byla z Ohnivého klanu vyhnána přesně v té době, za to že prý údajně zavraždila učedníka jménem Kamínek, ale vlastně nikdy se nenašel důkaz, který by dosvědčoval, že to udělala ona..."zamyslela se Stříbrná. "Ano máš pravdu! Myslím si, že to vážně byla ona. Všechno by do sebe pasovala. Zeptám se jich." odpověděl jí Leopardí stín. "Už jsem se jich ptala...Jejich matka prý zemřela když to byla ještě malé kotata. Ale pamatují si jak vypadala. Měla prý hnědo-žlutou srst. To by taky odpovídalo. Že by to vážně byla ona?" mnoukla Stříbrná. "Mám nápad, zeptáme se jich, jestli jim jméno Lví kožešina něco neříká." navrhl Leopardí. "Skvělý nápad."
Zebřička si zrovna šla k hromadě kořisti pro jídlo, když v tom ji zastavil Ledový dráp. "Hej, Zebřičko, řekni prosím tě Trnce, Jezerce a Polnička at jdou k Stříbrné hvězdě, Stříbrná se jich chce na něco zeptat." "Jistě Ledový drápe," odpověděla Zebřička, vzala si jídlo a šla jim vyřídit vzkaz. "Jezerko, Trnko, Polničko máte jít za Stříbrnou hvězdou," mnoukla na ně Zenřička. "A proč?" podivila se Polnička. "To nevím, Ledový dráp mi jen řekl že se vás chce na něco zeptat...Radši už jděte, at na vás Stříbrná hvězda nečeká." mnoukla Zebřička.
"Takže...Jen jsem se vás chtěla na něco zeptat," mnoukla Stříbrná hvězda na začátek, " říká vám něco jméno Lví kožešina?" Tří kočičky se zamyslely. V tom Jezerka vykřikla: " Už vím! Tak se jmenovala naše matka!" "Víš to jistě?" optal se ještě Leopardí stín, který tam byl taky. "Ano! Má pravdu!" přisvědčila Trnka. "Dobře, věříme vám a nevíte proč byla vyhnána z klanu?" mnoukla Stříbrná. Polnička jí odpověděla: "No, víme jen to, že byla vyhnána za něco co neudělala. Myslím že byla za to že někoho zabila...Nějakého učedníka nebo tak...Aspon to tak myslím říkala. Ale jedno víme určitě! Ona by nikoho nezabila!" "Už můžete jít. Děkujeme vám," propustil je Leopardí stín. Jakmile odešly mnoukl Leopardí stín: "Takže je to pravda, jejich matka je Lví kožešina." Stříbrná ještě dodala: "Byla to statečná a velmi silná válečnice. Pokud jsou ty kočky po ní, tak bych si odvážila tvrdit, že budou také velmi silné."

Člen-Ledový dráp

26. června 2011 v 12:41 | Stříbrná hvězda |  Členové klanu a přihláška

Oprava :D :


Kapitola 3.

23. června 2011 v 16:01 | Stříbrná hvězda |  Příběhy
Ráno se jako první vzbudil Měsíček. "Hej, Karamelko, Zebřičko, vstávejte!" dloubl do nich. Obě kočky se ihned probudily. " Asi bychom si měli pospíšit, myslím si, že už na nás budou Plamenný, Deštová a Leopardí čekat." mnoukla Zebřička.
A opravdu. Leopardí stín, Dešt´ová cesta a Plamenný ocas už na ně čekali. "No konečně," ozval se Plamenný. "No tak, Plamenný, vždyt je to jejich úplně první výcvik!" zastal se jich Leopardí. "Nechte toho," mnoukla Dešt´ová, "radši jim pojdte ukázat hranice." Učedníkům zazářili oči radostí. "Zastavte se, poznáte kde ted jsme?" zeptal se učedníků Leopardí stín. "No...jsme na hranici s nějakým klanem..?" ozval se Měsíček. "ANo, správně," pochválila ho Dešt´ová, " A pozná někdo s jakým?" "S Vodním?" zkusila si tipnout Zebřička. " Správně Zebřičko! Jsem na tebe pyšná!" pochválila ji Dešt´ová cesta. Zebřička byla štastná. Šli dál avšak náhle se Leopardí stín prudce zastavil. "Cítíte to?" zašeptal. "Ano" mnoukla Deštová s Plamenným naráz. Učedníci však nic necítili. Zmateně se na sebe podívali. " Válečníci se instinktivně přikrčili a učedníci to udělali po nich. V tom je uviděli. Byla to jen třikotata. Možná už učedníci. Zase se normálně postavili. " Kdo jste? A co tu děláte?!" zaprskal Plamenný. Jedna kočička předstoupila. " No, já jsem Trnka a tohle mé setsry. Polnička a Jezerka. Naše matka byla prý válečnicí Ohnivého klanu. Ale když čekala kotata- nás tak byla vyhnána z klanu. Prý byla ale nevinná. Ale už to bude asi týden. Zabil ji pes..." mnoukla odvážně Trnka. " No dobrá, pojdte s námi do našeho klanu. Stříbrná hvězda rozhodne co s vámi." mnoukl Leopardí stín, " Ty hranice si obejdeme později," dodal ještě.
Když vešli do tábora, všechny kočky se k nim seběhly. "Kdo to je?" zeptala se Stříbrná hvězda. "Našli jsme je když jsme obcházeli hranice. Jejich matka byla prý bývalou válečnicí Ohnivéhom klanu, bojužel ale zemřela. Tak jsme se rozhodli že je vezmeme do klanu. A ty že rozhodneš, co s nimi." vysvětlila jí Deštová. " Dobře, ale jako první bych se chtěla poradit s Leopardím stínem." řekla ještě nakonec Stříbrná.
Asi po deseti minutách vyšla Stříbrná s Leopardím stínem ven z doupěte. Stříbrná vyskočila na Kamennou skálu, a ani nemusela klan svolávat, sám se začal scházet pod Kamennou skálou. " Takže jsem společně s Leopardím stínem rozhodla že tyto kotata se připojí k Měsíčnímu klanu a statnou se učedníky. Jsou už na to dost staré a navíc mají aji předpoklad že se z nich stanou dobří válečníci, tedy pokud jejich matka byla vážne s Ohnivého klanu," začala Stříbrná, " Učitelkou Jezerky bude skvělá válečnice jménem Ohnivá cesta! Učitelkou Polničky bude Žlutá tlapa! A Trnku si vezmu na starost já!" určila učitele Stříbrná hvězda. V klanu to zašumělo: Stříbrná hvězda bude učitelkou Trnky! Kočky z cizího klanu! " Proč bychom měli živit další hladové krky?!" zavrčela Senná louka. "Pokud se ti něco nelíbí, Senná louko tak to řekni Stříbrné hvězdě, ta tě jistě ráda vyslechne," setřela ji zdánlivě klidně Ohnivá cesta. To se Senná louka ovšem neodvážila. Senná louka si uvědomila: Já jsem jediná válečnice, která nemá učedníka! Jaká potupa! To mi Stříbrná hvězda draze zaplatí!!!

Člen- Polnička

23. června 2011 v 15:04 | Stříbrná hvězda |  Členové klanu a přihláška